• Nocowanka w szkole

• Nocowanka w szkole … ???? ktoś mógłby zapytać po co ???

• A my mamy kila powodów:
            • Integrujemy się
            • Budujemy relacje
            • Uczymy się samodzielności, empatii…

Można byłoby tak długo wymieniać, ale najważniejsze, jest to że bawiliśmy się wspaniale

-rozpaliliśmy ognisko,

-piekliśmy kiełbaski,

-szukaliśmy zajączka,

-przygotowaliśmy sok owocowy, upiekliśmy placek marchewkowy,

-bawiliśmy się kolorowymi piankami

Kochane dzieci jesteśmy z Was dumne dziękujemy Rodzicom za zaufanie:)

• Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur"

• Każdego roku tysiące uczniów z całego świata bierze udział w Międzynarodowym Konkursie Kangur

W naszej szkole 11 uczniów również przystąpiło do tego konkursu.

To wydarzenie rozwija umiejętności analityczne i logiczne.

Konkurs Kangur jest nie tylko testem wiedzy matematycznej,ale również okazją do promowania nauk ścisłych jako fascynującej dziedziny.

Konkurs ten stawia na rozwój umiejętności myślenia analitycznego,logicznego rozumowania oraz kreatywności co jest niezwykle istotne w procesie edukacji młodych umysłów.

Umiejętność logicznego myślenia, rozwiązywania problemów oraz pracy w zespole to kompetencje, które mają znaczenie nie tylko w szkole ,ale również w życiu codziennym i przyszłej karierze .

Uczniom naszej szkoły dziękujemy za udział w konkursie.