• Zakończenie roku 2021/2022

• Drodzy Uczniowie!

Za Wami okres wytężonej pracy, czas wielu doświadczeń i przeżyć, osobistych sukcesów. Gratulujemy Wam wszystkim! Dziękujemy Wam za trud, wysiłek, zaangażowanie w zdobywaniu nowych umiejętności, w poznawaniu i rozwijaniu swoich zdolności i talentów.

Drodzy Absolwenci!

Dziękujemy Wam za wspólnie spędzone lata i życzymy Wam wszystkim dalszych sukcesów w rozwijaniu wiedzy i zdobywaniu nowych doświadczeń. Idźcie więc śmiało w życie z uśmiechem i wysoko uniesionym czołem. Powodzenia!

Szanowni Rodzice i Przyjaciele Szkoły!

Dziękujemy Wam za współpracę oraz za zaangażowanie w życie naszej Szkoły. Dziękujemy za zrozumienie i wsparcie, na jakie szkoła zawsze może liczyć z Waszej strony. Wiele szkolnych projektów nie mogłoby dojść do skutku, gdyby nie Wasza aktywność i chęć pomocy.

Życzymy Wszystkim udanego i spokojnego wypoczynku.

Odpoczywajcie bezpiecznie, nabierajcie sił do dalszej nauki i pracy.

Do zobaczenia w nowym roku szkolnym.