• Drukarka 3D

• Wykorzystując drukarkę 3D pozyskaną w ramach projektu Laboratoria Przyszłości wydrukowane zostały spychacze do robotów edukacyjnych. Photon wyposażony w spychacz zyskuje nowe umiejętności i jest bardziej atrakcyjniejszy dla dzieci. Dzięki niemu potrafi np. grać w piłkę czy sprzątać rozsypane klocki z podłogi. Już nie możemy doczekać się, kiedy rozegrane zostaną pierwsze mecze!

• XXI Turniej Wiedzy Prewencyjnej

• 2 czerwca b.r. uczestniczyliśmy w XXI Turnieju Wiedzy Prewencyjnej, który tym razem odbył się na terenie Szkoły Podstawowej w Margoninie. Nasza drużyna wywalczyła IX miejsce. Gratulujemy wszystkim uczestnikom. Do zobaczenia za rok

• Dzień Dziecka w klasach IV-VIII

• Dzień Dziecka w klasach 4-8 upłynął pod znakiem relaksu i zabawy Z samego rana czekała na uczniów projekcja filmu o przygodach Piotrusia Pana. Później wyszliśmy na przyszkolne boisko, by tam spędzić czas na swobodnych rozmowach, grach i zabawach sportowych. Oczywiście dla każdego znalazło się też słodkie co nieco w prezencie od Rady Rodziców, za co serdecznie dziękują dzieci z wychowawcami

• Dzień Dziecka Kreatywnie :)

• W klasie pierwszej w Dniu Dziecka również królowały zabawy z robotami edukacyjne. Za pomocą Photonów oraz specjalnie wydrukowanych do nich w Drukarce 3D spychaczy, dzieci utrwalały pisownie wyrazów z trudnościami ortograficznymi.

Photony, jak również Drukarka 3D to urządzenia zakupione w ramach programu Laboratoria Przyszłości.

• Dzień Dziecka kreatywnie :)

• Projekt Plaża :)

Uczniowie klasy III dzięki długopisom 3D stworzyli własną plażę :) są tu palmy, latarnie. leżaki, parasolki, a nawet koła ratunkowe i piłki. Brawo Kochani :)

Długopisy 3D zostały zakupione w ramach rządowego programu Labolatoria Przyszłości.

• Dzień Dziecka kreatywnie :)

• Ciąg dalszy obchodów Dnia Dziecka ....

Uczniowie klasy II Dzień Dziecka spędzili z Labolatoriami Przyszłości. Tym razem zajęli się budowaniem z klocków lego, wykorzystując przy tym również Gemmiboty.

Klocki Lego zakupione zostały w ramach rządowego programu Labolatoria Przyszłości.

• Dzień Dziecka

• Uczniowie klas 1-3 wraz z wychowawcami serdecznie dziękują Radzie Rodziców za ufundowanie słodkiej niespodzianki z okazji Dnia Dziecka :)