• Nie daj się!!!

• 12.04.2021 12:48
      • Nie daj się!!!
      • „NIE DAJ SIĘ’’ – wsparcie psychiczne uczniów, rodziców i nauczycieli w czasie pandemii
        Szanowni Państwo Rodzice, Nauczyciele
        Drodzy Uczniowie,
        Od kilku miesięcy epidemia koronawirusa wpływa nie tylko na nasze życiowe decyzje, ale też na zwykłe codzienne czynności. Wszystko wydaje się bardziej skomplikowane niż wcześniej, bardziej nieprzewidywalne i niestety - coraz częściej - bardziej przygnębiające. Jedną z najważniejszych trosk w tym trudnym czasie powinna być szczególna dbałość o kondycję psychiczną nas samych i naszych najbliższych. Wsparcie, życzliwość, otwartość na drugiego człowieka stały się pożądane bardziej niż kiedykolwiek.
        W dobie nauki zdalnej, braku kontaktu z rówieśnikami, trudne chwile przeżywają uczniowie, ale też Ich rodzice i nauczyciele. Dla nich wszystkich nowa organizacja nauki, pracy i życia stała się nie lada wyzwaniem.
        Od początku pandemii szkoła stara się wspierać i współuczestniczyć we wszystkich działaniach mających na celu zminimalizowanie uciążliwości jakie niesie ze sobą ten czas. Dotyczy to popularyzowania ciekawych rozwiązań, artykułów a także pomocy psychologiczno -pedagogicznej dla rodziców, uczniów i nauczycieli.
        Porady dla rodziców, nauczycieli i uczniów w czasie epidemii- instytucje, które oferują wsparcie.
        Wszystkim osobom, które potrzebują rady i wsparcia w czasie epidemii koronawirusa, polecam poniższy link:
        Anna Kalinowska